Енергетика

Через російські атаки частина Сумщини залишилася без електропостачання

У частині населених пунктів Сумської області зафіксовані перебої з електропостачанням через наслідки російських атак на енергетичну інфраструктуру.

Про це повідомили в АТ «Сумиобленерго».

Енергетики зазначають, що аварійно-відновлювальні роботи тривають безперервно. Фахівці роблять усе можливе для якнайшвидшого повернення світла споживачам.

У компанії наголошують, що єдиною причиною відключень є наслідки збройної агресії росії проти України.

З міркувань безпеки деталі щодо пошкоджень та ходу відновлювальних робіт не розголошуються.

Жителів області просять із розумінням поставитися до ситуації та стежити за офіційними повідомленнями енергетиків.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button