Святкування

Мешканка Путивльщини відзначає 100-річний ювілей

Найстарша жителька Путивльської громади Катерина Толстая сьогодні у свій сторічний ювілей приймала вітання від керівництва громади та Конотопської райдержадміністрації, – про це повідомили на сторінці райдержадміністрації.

Охоче розповідала Катерина Миколаївна своїм гостям власні життєві історії, де щастя і біль в одно сплелись, декламувала вірші, ділилася спогадами про коханого чоловіка та секретом довголіття: до 90 років не вживала ніяких ліків і тільки фізична праця радувала її.

Жіночка дуже любить доглядати за квітами: із ранньої весни і ціле літо вона висаджує в дворі різнобарвні квіти, які своєю красою захоплюють всю родину.

 Наша Мама є взірцем для кожного з нас, як земний Янгол – охоронець, і ми любимо і бережемо її як Славну Берегиню Українського роду, – говорять з гордістю рідні.

Народилася Катерина Толстая у с.Плахівка, на той час Путивльського району, Сумської області. виконувала трудові роботи у колхозі села Плахівка. Вийшла заміж за односельця. Згодом переїхала до м. Путивль. У 1951 році народила першу дитину,а другу у 1953 році.

На даний час має чотирьох онуків, 8 правнуків, 1 праправнучку.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button