Святкування

У тісному колі друзів та земляків зустрів своє 75-річчя відомий поет Михайло Шевченко

Вчора, 19 січня, на велике свято Преображення Господнього, відзначив свій ювілейний День народження поет, один з фундаторів Міжнародного літературно-мистецького фестивалю “Кролевецькі рушники”, незмінний голова організаційного комітету фестивалю, а з недавнього часу і талановитий художник Михайло Шевченко.

У тісному колі друзів та земляків, разом зі своєю дружиною Світланою Григорівною, яка кількома днями раніше відзначала своє свято, під звуки високої музики та щирої поезії на злобу дня, святкував іменинник 75-й ювілейний День народження. У оновленій актовій залі Кролевецької мистецької школи пройшли урочисті заходи.

Розчулила ювіляра спеченим власними руками короваєм колега-засновниця фестивалю, Заслужена працівниця культури України Валентина Зєнченко, яка разом із третім фундатором літературно-мистецького дійства Анатолієм Петрусенком, зі сцени, віншували любого гостя. Навіки їх поєднав під своїми крилами рушниковий фестиваль, як і тисячі щорічних гостей, які збирав культурний проєкт.

Кролевецький міський голова Віктор Лехман та вся культурно-мистецька Спільнота Кролевеччини вручили від усіх земляків Михайлу Шевченку вишитий іменний рушник, як символ довголіття та світлої долі, який любовно витканий місцевими майстринями.

Для гостей лилися улюблені пісні від “Пісенного джерела”, гурту “Мальви”, вихованців Центру естетичного виховання та мистецької школи, а також виступили учасники студії “Кроки за сценою” та інші.

Ювіляр не залишив і присутніх без подарунків, талановитим дітям вручив свої книги з дарчим підписом, а також презентував свою нову поезію, пронизану біллю за Батьківщину, яка нині горить у вогні війни. Пекучі строки в дні повномасштабного вторгнення народилися в серці нашого Шевченка, який своїм щирим словом завжди відстоював рідну неньку-Україну.

Сьогодні ж поет з дружиною відвідали з творчим візитом рідне село Обтове, де виріс і звідки росте “пуповина” талановитого митця.

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button