Святкування

У Кролевці планують встановлювати новорічну ялинку

Як повідомили у Кролевецькій міській раді, планується встановлення новорічної ялинки.

 «Навіть у війну, не хочеться у дітей відбирати свято, тому у Кролевці плануємо встановлювати новорічну ялинку. Саме ця ялинка – символ незламності Кролевеччини і України», – зазначили в міськраді

Міськрада планує облаштувати патріотичну ялинку в центрі Кролевецької громади, без масових святкувань. При чому зазначається, що бюджетні кошти витрачатися не планують, а є благодійники, які підтримують ідею – створити новорічний настрій для дітей та відволікти наших маленьких мешканців від жахіть війни.

Ілюмінація буде мінімальна, за допомоги альтернативних джерел живлення, – зазначають у міськраді

До того ж, вже розпочата підготовка до встановлення ялинки за проєктом реконструкції центральної площі міста, який був виготовлений ще до початку війни.

За кошти благодійників виготовлено і встановлено “закладні” для встановлення ялинки на майбутні роки.

Всі секрети не розголошуємо, але вихованці Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради вже виготовляють патріотичні прикраси на ялинку, які ми сподіваємось, додадуть всім нам віри у нашу Перемогу. Впевнені, ялинку необхідно встановлювати і показувати, що життя продовжується, – написали в міськраді

Влада Кролевеччини сподівається, що патріотична ялинка згуртує громаду.

Діти є діти! Вони чекають подарунків і свята на Новий рік. Наші захисники воюють заради наших дітей, за їхнє майбутнє у вільній, незалежній країні. Діти-це наше майбутнє! Дякуємо ЗСУ за подаровану можливість щастя для наших дітей!, – резюмували на сторінці Кролевецької міської ради.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button