Діджиталізація

Судові рішення можна отримати через застосунок Дія

З 6 березня  судові рішення з Електронного суду надходитимуть до застосунку Дія.

Послуга з отримання судового рішення через Дію стала можливою завдяки співпраці двох структур: Державної судової адміністрації України в особі державних підприємств, що належать до сфери її управління, й Міністерства цифрової трансформації України.

“Навіть в умовах війни Україна продовжує розвиватися як цифрова держава і надсилання судових рішень через застосунок Дія стало логічним продовженням розвитку ЄСІТС – системи, яка в майбутньому має повністю цифровізувати документообіг у судах. Зараз, через співпрацю з Мінцифрою, ми говоримо про вихід Електронного суду на значно ширший загал, де доступ до отримання головного судового документа, яким є рішення суду, спрощено до рівня смартфона”, – прокоментував подію Голова Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков.

Щоб отримати судові рішення у Дії:
  • авторизуйтесь у застосунку;
  • перейдіть у Послуги і виберіть Судові справи;
  • перегляньте судове рішення і за потреби завантажте собі на смартфон.

Судові послуги працюють в останній версії Дії. Тож обовʼязково оновіть застосунок. Окрім того, у застосунку Дія та у електронних месенджерах, також можна отримувати сповіщення про призначені судові засідання, у яких є учасниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button