Інтерв’ю

Звичайний хлопець з Конотопщини став мільйонером

Звичайний хлопець з села Слобода Буринської ОТГ Конотопського району Олег Мороз став переможцем шоу «Хто хоче стати мільйонером?»

Журналіст видання «Сільські горизонти» Павло Лихопій розшукав переможця оновленого телевізійного шоу «Хто хоче стати мільйонером», що вийшло в ефір 22 грудня на каналі ICTV.

Як виявилося, Олег Мороз одружений, має двох малих діточок – старша донька Єлизавета 4-х років, менша Марійка лише одного року від роду. Дружина Катерина перебуває в декретній відпустці по догляду за меншою донькою.

-Я не володію якимось надзвичайними енциклопедичними знаннями, – розповідає Олег Мороз, котрий працює оператором на «Новій пошті», а також як музичний керівник веде дві групи у місцевому дитячому садочку «Струмочок». – Я закінчив Глухівський національний педагогічний університет ім. Довженка, за спеціальністю біолог – отримав професії вчитель-викладач біології і вчитель природознавства. Навчався не на відмінно, і не на задовільно – на хорошо!

Чи важкі для вас були запитання?
-Я б не сказав, що важкі! Перші три взагалі легкі для звичайної людини. Потім – зазвичай ускладнюються. Я скористався всіма підказками і в результаті виграв головний приз!

Хто вас супроводжував, хто підтримував?
-Супроводжував мій кум, брат дружини Олег Нікітін. Знали ще дружина кума і моя дружина Катерина про мою поїздку до Києва на канал ICTV. Більше я нікому не розповідав, навіть батькам до останньої миті, оскільки вважаю це авантюрою, випробовування на вдачу, фарт!

Чи готувалися якимось чином до передачі? Читали якісь книжки? Можливо, збірки?
-Насправді складно якимось чином підготуватись до такого шоу. Бо ти ніяк не можеш знати, у якій сфері тобі будуть задавати питання. Банальні знання повторював, зокрема по фізиці – що таке Вольт, Ампер. Я на знання навіть не сподівався – лише на вдачу! Я не завсідник бібліотек, звичайний чоловік! Тому настроювався лише психологічно, щоб не хвилюватися!

Які ваші хобі по життю? Чим цікавитеся?
-Я хотів би спробувати себе в якості ведучого на розважальній радіохвилі, або випробувати себе в стендап-комедії – це комедійне мистецтво, у якому комік виступає перед живою аудиторією, зазвичай говорячи до глядачів – на кшталт Винокура, Вєтрова, або сучасного камеді-клабу, коли молоді люди виступають в сатиричній формі, з жартами, висміюючи вади людей або сучасних явищ Я завжди був учасником художньої самодіяльності, ведучім масових заходів на свята – мені це подобається!

Чи раніше брали участь у подібних шоу?
-Одного разу, коли ще навчався у виші, поїхали студентами на екскурсію до столиці, відвідували Ботанічний сад, музей природи… На Хрещатику потрапили у вир подій, де брав участь «У караоке на майдані», але не співаком пісень, а суддею – визначав, хто кращий виконавець! Більше таких випадків не було!

Останнє запитання «на мільйон» було наступним: «У жовтні 2021 року одна країна визнала українську мову другою офіційною. Що це за країна?» Яка була правильна відповідь і звідки ви її дізнались?
-Бразилія! Я пам’ятаю, що дивився передачу Дмитра Комарова «Навколо світу» на 1+1 і там пролунала ця інформація. Можливо, якимось чином це відклалося у мене в пам’яті!

Чи відчули ви, що після цієї програми стали відомим?
-Так, приємно, коли вітають односельці, приємно, коли отримую привітання від гарних людей. Але в соціальних мережах з’явилися й хейтери, які чи то із заздрощів, чи то із внутрішньої злості підіймають галас, мовляв, то підстава, куплена людина, зіграв актор, а насправді ніхто не вигравав! Я б хотів би бути актором, мені це подобається! Але ж я звичайна людина, яка просто впевнено вирішила підняти своє тіло з дивану і взяти участь, якій просто пощастило!

Чи вирішили вже куди витратити мільйон?
-Насправді ще не оговтались від неочікуваного виграшу. Можливо, частину потрібно буде використати для того, щоб привести будинок до порядку, можливо, щоб якось примножити… Поки що не вирішили!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button